‘Yüzümde dolgu bile yok’ demişti! İvana Sert gençlik sırrını açıkladı

‘Bugün Ne Giysem’ isimli moda yarışmasıyla tanınan Ivana Sert açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde ‘Timsah ve kanguru eti bile yedim’ açıklamasıyla uzun süre konuşulan Ivana Sert, son olarak gençlik sırrını açıkladı.

GÜZELLİK SIRINI AÇIKLAMIŞTI

Fit hali ve güzelliğiyle adından sıkça söz ettiren Ivana Sert geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, ‘Yüzümde dolgu bile yok’ diyerek güzellik sırrını tek tek açıklamıştı.

“KÖK HÜCRE VE MEZOTERAPİ”

Ivana Sert konuyla ilgili: ‘Çok güzel kremler kullanıyorum. Kök hücre ve mezoterapi yaptırıyorum. Nasıl besleniyorsun nasıl hissediyorsun bunlarda çok önemli’ demişti.

GENÇLİK SIRRINI ŞAŞIRTTI

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu’nun her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk ettiği YouTube kanalının bu haftaki konuğu ünlü stilist İvana Sert oldu. Sert, gençlik sırlarını ve hayatı ile ilgili bilinmeyenleri meslektaşına anlattı.

“ODA ZİFİRİ KARANLIK OLMALI”

Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan İvana sert, gençlik sırrını da açıkladı. Uyuduğu odanın çok önemli olduğunu söyleyen Sert: “Uyuduğum oda ortalama 16 derece, klimalar açık ve karanlık olmalı benimle evlenecek kişi de soğukta uyumayı kabul etmeli. Soğukta uyuduğumuzda daha çok kalori yakıyor ve daha dinç oluyoruz” açıklaması yaptı.

Odanın zifiri karanlık olması gerektiğini söyleyen Sert “oda ışık görmediği için gözlerimizi kısmak zorunda kalmıyoruz ve cildimiz de kırışmıyor” şeklinde sırrını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx