‘Teletabiler’deki ‘Güneş Bebek’ anne oldu

Çocuklar için yapılan ve bir dönem Türkiye’de de yayınlanan yayınlanan televizyon dizisi ‘Teletabiler’deki (Teletubbies) ‘Güneş Bebek’ Jess Smith Instagram hesabından anne olacağını söylemişti. Uzun süredir Rick Latham ile birlikte olan Smith, bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaşmıştı.

“HALEN BEBEK GİBİ YÜZÜM VAR”

Şu an 28 yaşında olan Jess Smith daha önce yaptığı açıklamada “Halen bebek gibi bir yüzüm var. Herkes o zamanki ifademle şimdiki arasında benzerlik olduğunu ve gülümsememin hiç değişmediğini söylüyor” demişti.

ANNE OLDUĞUNU DUYURDU

bebekken yüzünü milyonların tanıdığı Jess Smith, anne oldu. Uzun süredir birlikte yaşadığı sevgilisi Ricky Latham ile anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşayan Smith, güzel haberi sosyal medya sayfasından duyurdu.

“SENİNLE BİR HAFTA”

Jess Smith, çocuğunun cinsiyetini ve adını takipçileriyle paylaşmadı. Smith, bebeğinin elini paylaşarak “Seninle bir hafta” notunu düştü.

“TAMAMEN ŞANS ESERİ”

Jess Smith, 2015’te verdiği bir röportajda ‘Teletabiler’ adlı yapımda görünmesinin tamamen şans eseri olduğunu belirtmişti.
Annesi tarafından tartılmak üzere hastaneye götürüldüğünü söyleyen Jess Smith o sırada dizinin yapımcısının da onların bulunduğu bölüme geldiğini açıklamıştı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir