Prof. Demirtaş’tan trollere ‘Peşinizi bırakmayacağım’ mesajı

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, kendisine yönelik ‘trol’ saldırılarıyla ilgili Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. “Biliyorsunuz birden fazla hesabı kontrol eden bir Aktroll bana ve aileme ağza alınmayacak hakaretler etmişti” ifadelerini kullanan Özgür Demirtaş şunları söyledi:

“Sevgili Arkadaşlar: Size gelişmeler ile ilgili bir rapor vermek istedim: Biliyorsunuz birden fazla hesabı kontrol eden bir aktroll bana ve aileme ağza alınmayacak hakaretler etmişti. Bu rahatlıklıkları Elon Musk’dan sonra Twitter’ın eskisi gibi aksiyon almayacağını ve IP numaralarının belirlenmeyeceğini düşünmelerinden geliyor.

“OLAYIN PEŞİNİ ASLA BIRAKMAYACAĞIM”

Tahmin etmedikleri şey ise benim olayın peşini asla bırakmayacağım. İlgili şahsın 3 hesabı birden kapandı. Lokasyonu Almanya olarak tespit edildi. Gerekiyorsa Büyük Elçiye kadar bildireceğim. Adalete gideceğim. Anlamadıkları şey şu: beni sevmeyen de var ama seven milyonlar var ve her hangi bir kişiyi bulmaları 1 gün max. Peki bu troller sadece aktroller mi? Elbette hayır. Maalesef bir çok siyasi görüşün trolü var ve hepsi aynı. Sadece daha güçlü olduğunu zannedenleri daha küstah oluyor tek fark o.

Bu trollere mesajım:

1) Hakaret etmeyin

2) Küfür etmeyin

3) Karakter Suikasti yapmayın

4) Aileme kötü söz söylemeyin

5) Eşime, bana bel altı namussuzluk yapmayın. Yapmanız durumunda hesabınızı kapattırıp, adli makamlara başvuracağım. Başarı yüzdem %100 Lütfen yapmayın ve kendinize gerçek bir iş bulun.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx