Madonna’dan kendisine dava açanlara yanıt: ‘Bir kraliçe asla geç kalmaz’

Madonna, 14 Ekim 2023’te başladığı ‘Celebration’ (Kutlama) turnesi kapsamında 13 Aralık tarihinde New York’ta bulunan Barclays Center’da düzenlenen konsere 2 saat geç çıktığı için kendisine dava açan Michael Fellows ve Jonathan Hadden adlı 2 kişiye “Bir kraliçe asla geç kalmaz” diyerek cevap verdi.

Hadden ve Fellows, Madonna’nın söz verilen konser başlangıç saatine sadık kalmadığını öne sürerek şarkıcıya dava açmıştı.

‘TEKNİK BİR ARIZA DIŞINDA SORUN YOKTU’

Bahsi geçen konserin başlangıç saatinin 20.30 olmasına rağmen sahneye 22.30’da çıkması nedeniyle toplu taşıma seçeneklerinin azalması nedeniyle tepki çeken Madonna’nın temsilcileri, “Barclays’deki konser planlandığı gibi başladı, yalnızca 13 Aralık’ta sesle ilgili teknik bir arıza vardı. Bu sorun gecikmeye yol açtı ve basında haberleri yapıldı. Bu davaya karşı çıkacağız” diye konuştu.

Konu hakkında resmi bir açıklama yapmayan 65 yaşındaki şarkıcının, bir konseri esnasında sarf ettiği “Bir kraliçe asla geç kalmaz” sözleri, bu davaya bir gönderme olarak nitelendirildi. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx