Kürşad Zorlu’dan teröre karşı ortak bildiri ve TBMM’nin bilgilendirilmesi talebi

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, “Terör ve onun destekçilerine karşı milli birliğimizi bir kez daha ortaya koyabilmek adına Grup Başkanvekilimiz Sayın Musavat Dervişoğlu tarafından ortak bir bildiri metni yayımlanması talebimiz TBMM Başkanlığına sunulmuştur.” dedi.

Pençe Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerin şehit olmasının ardından Erdoğan başkanlığında Dolmabahçe’de güvenlik toplantısı yapılıyor. Erdoğan’ın toplantı öncesi Akşener ve Bahçeli ile harekat bölgesindeki son gelişmeleri telefonla konuşmasının ardından Zorlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

“Ortak bir bildiri metni yayımlanması talebimiz TBMM Başkanlığına sunulmuştur”

İYİ Parti Kürşad Zorlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde

“Pençe-Kilit Harekat bölgesinde PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain terör saldırısı neticesinde şehit ve yaralılarımız bulunmaktadır.

Bu kapsamda Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş ve terörle mücadeledeki kararlılığımızı ve hassasiyetlerimizi paylaşmıştır.

Bu kapsamda terör ve onun destekçilerine karşı milli birliğimizi bir kez daha ortaya koyabilmek adına Grup Başkanvekilimiz Sayın Musavat Dervişoğlu tarafından ortak bir bildiri metni yayımlanması talebimiz TBMM Başkanlığına sunulmuştur.

Ayrıca yine Genel Başkanımız sayın Meral “.

Terör örgütleriyle her alanda, en etkin mücadelenin sürdürülebilmesi temel gayemiz olacaktır.

Şehitlerimize sonsuz minnet ve rahmetle…”

TIKLAYIN-Dolmabahçe’de Erdoğan başkanlığındaki güvenlik toplantısı başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx