Doblo yerine artık o var: Volkswagen Caddy fiyat listesi!

Hem ticari amaçlarla kullanılan ama aynı zamanda aile arabası olarak da kullanılabilen araçlar günümüzde daha fazla rağbet görüyor. Bu sınıfta elbette ki sıkı bir rekabetin olduğunu söyleyebiliriz.

Fiat Doblo, Citroen Berlingo, Peugeot Rifter gibi araçlar bu sınıfın öne çıkan modelleri konumunda. Ancak bu segmentin Volkswagen Caddy diye de bir gerçeği var. Volkswagen Golf ile aynı platforma sahip olan Caddy, dört bağımsız süspansiyon sayesinde konforu da rakiplerinden çok daha iyi biçimde sağlıyor.

Doblo yerine artık o var: Volkswagen Caddy fiyat listesi!

Tüm bu özellikleri, Caddy‘i salt hafif ticari olmaktan çıkartıp uzun yolda da gönül rahatlığıyla sürebileceğiniz bir araba konumuna yükseltiyor. Segmenti sayesinde devasa bir bagaja ev sahipliği yapan araç, geniş aileler tarafından da tercih konusu oluyor. Ancak her güzelin bir kusuru olduğu gibi Volkswagen Caddy‘de de sevmediğimiz detaylar var.

Bu detayların başında ise arka tarafta yer alan camların açılmaması geliyor. Yani arka koltukta yolculuk edenler kendi camlarını açıp kapama hakkına sahip değil ki bu da özgürlüğü kısıtlayan ciddi bir sorun. Bir diğer problem ise cam tavan.

Elbette bir hafif ticaride cam tavanın opsiyon olarak sunuluyor olması bile bir nimet ancak cam tavanda herhangi bir perdenin yer almaması, sıcak yaz günlerinde kullanıcıları üzebilir. Firmanın bu konudaki açıklaması ise cam tavanın güneş geçirmediği üzerine.

Tüm bu bilgileri sizlerle paylaştık ancak şüphesiz en merak ettiğiniz bilgi, Volkswagen Caddy‘nin güncel fiyatlarıyla ilgili olanı. Bu konudaki detaylara ise hemen aşağıda yer alan fiyat listesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

2.0 TDI 122 PS Impression DSG

Fiyatı: 1.254.000 TL

2.0 TDI 122 PS DSG Life

Fiyatı: 1.373.000 TL

2.0 TDI 122 PS DSG Style

Fiyatı: 1.563.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx