Daniele Santarelli’nin eşinden itiraf! Paola Egonu sorusunu cevapladı

Filenin Sultanları’yla birlikte harika bir başlangıca imza atan Daniele Santarelli’nin eşi Monica De Gennaro, İtalyan basınına konuştu. La Gazetta dello Sport’un sorularını yanıtlayan Monica De Gennaro, Daniele Santarelli’yle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Daniele Santarelli’nin başarılarıyla ilgili, “Eşin Daniele, eve birçok kupa getirdi: Milletler Ligi, Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat bileti. Bekliyor muydun” sorusuna Monica De Gennaro şu cevabı verdi:

“Hayır. Daniele’nin değerini ve ne kadar tutkuyla çalıştığını biliyorum, bu yüzden onun iyi bir şey yapacağından emindim ama bunun yerine olağanüstü bir şey yaptı.”

Paola Egonu ile birlikte ilk kez aynı takımda forma giyeceklerinin hatırlatılmasının ardından Monica De Gennaro, “Evet, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda ona karşı zaten oynamıştım. Benim için hâlâ tuhaf olacak ama ilk seferinde duyguyu aşmam gerekliydi. Paola’nın değerini biliyoruz ve kesinlikle Milano’yla oynamak ve kazanmak için büyük bir arzusu var. Onun kalibresindeki rakiplere karşı oynamak her zaman güzeldir” ifadelerini kullandı.

Metodo Infoplus Vicenza altyapısında voleybola başlayan Monica De Gennaro daha sonra Novello Vicenza, Aprilia Volley, Robursport Volley Pesaro formaları giydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx