Büyük Haber: SPOL Token Yatırımcılarla Buluşuyor!

Coinoxs inkübasyon programı girişimlerinden Oculus VR destekli sanal oyun ve sosyalleşme platformu SociaPol’ün SPOL Token’ı, Bitci Borsa’da listeleniyor. Özel ön satışında 7 milyon TL yatırım alan Spol Token’ın herkese açık ön satışı 15 Aralık’ta başlayacak. SPOL Token ön satışının detaylarını birlikte inceleyelim…

SPOL Token, herkese açık ön satışı ile yatırımcılarla buluşuyor!

Blockchain tabanlı ürün ve hizmetleriyle bilinen Coinoxs, inkübasyon programı kapsamında sosyalleşme ve sanal oyun platformu SociaPol’ün Token’ı Bitci’de listeleniyor. SociaPol projesi, Web3’ün önde gelen akıllı sözleşme denetçisi olan ve kripto para birimlerinin ya da NFT varlıkların güvenilirliğini test eden CertiK tarafından 90,37 skoruyla en güvenli Pre-Launch projesi olarak gösteriliyor. Kullanıcılarına gerçek dünyaya oldukça yakın bir deneyim sunan Sociapol platformunda, tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi için SociaPol Token önemli bir finansal araç olarak kullanılıyor.

Ön satışı herkese açık ve özel olarak iki aşamada planlanan SociaPol’ün Token’ına özel ön satışına rekor katılım gerçekleşti ve 7 milyon TL’ye (240 bin dolar) yakın yatırım yapıldı. SPOL Token’ın herkese açık ön satışı 15 Aralık 2023, saat 15:00’te gerçekleşecek SPOL Token’ın fiyatı ise 0,00008 USDT olacak. SociaPol kullanıcılarına yönelik olarak geliştirilen SPOL Token sayesinde platformdaki kullanıcılar oyun turnuvalarına katılabiliyor, kendilerine özel etkinlik ve çeşitli markalarla yapılacak iş birliklerinden istifade edebiliyor, aynı zamanda platformda avatarlarının giyeceği kıyafet ve aksesuarları NFT olarak satın alabiliyorlar. SociaPol platformundaki işlemler, SPOL Token’ın kullandığı blokzincir teknolojisi sayesinde şeffaf, güvenli ve erişilebilir şekilde gerçekleşiyor.

Sociapol’ü inkübe eden Coinoxs’un 6 farklı projeyi içeren kapsamlı bir inkübasyon programı bulunuyor. Tüm bunların yanında Web3’e geçiş yapmayı hedefleyen girişimlere rehberlik ederek bu alandaki deneyimlerini paylaşan Coinoxs, Web3 dönüşümleri için özel çözümler sunmanın yanı sıra, projelerin tokenizasyon süreçlerine de destek sağlıyor. Token’laşması gerekmeyen projelerde ise blockchain entegrasyonu hızlı bir biçimde gerçekleştirilebiliyor.

SPOL Token herkese açık ön satışına katılmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx