Zer, Avrupa’nın en süratli büyüyen şirketleri ortasına girdi

Koç Topluluğu şirketlerinden satın alma ve tedarik zinciri idaresi alanında hizmet veren Zer, The Stevie International Business Awards’tan 13 ödül aldı. Zer, Avrupa’nın en süratli büyüyen şirketleri ortasında yerini alırken, B2B e-ticaret platformu ZerOnline ve stratejik satın alma platformu Promena ile 5 altın mükafata layık görüldü. Promena, ‘Yılın İnovasyonu’ seçilerek ödüllendirildi.

Bu yıl, 67 ülkeden 4000 müracaatın değerlendirildiği Stevie Ödülleri’nde 13 ödül kazanmış olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Zer Genel Müdürü Mehmet Apak, “Satın alma ve tedarik zinciri idaresinde 20 yıla dayanan uzmanlığımız ve geniş tedarikçi ağımızla, iş birliği ve inancı yan yana koyduğumuz ticaret anlayışımızla, Türkiye’nin başkan şirketlerine hizmet veriyoruz. Her sene aldığımız mükafatlar, yeni muvaffakiyet öykülerimizin çıkış noktasını oluşturuyor. Önümüzdeki periyotta daha büyük başarılara imza atarak satın alma ve tedarik zinciri idaresindeki uzmanlığımızdan daha geniş kesitlerin faydalanmasını hedefliyoruz” dedi.

Pandemiyle bir arada dijital tahlillerin değerinin günden güne arttığını kaydeden Mehmet Apak, “Stratejik satın alma dalını ülkemize getiren Promena platformumuzun daima geliştirdiği teklif ve ihale idaresi, e-satın alma, tedarikçi idaresi ve süratli teklif toplama modüllerimizle satın almada dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyoruz. Kurumsal siparişlerin online adresi olarak konumlandırdığımız ZerOnline ile şirketlere 550 bin çeşit eseri online sipariş verme imkanı sunuyoruz. Ayrıyeten çok sayıda kategoride maliyet avantajı, operasyonel kolaylık ve vakit tasarrufu sağlıyoruz. En güzel hizmeti sunma anlayışımızla müşterilerimizin gereksinimlerini göz önünde bulunduruyor, çevik idare anlayışıyla platformlarımıza yeni yetkinlikler ekliyoruz. Stevie’de “Yılın İnovasyonu” mükafatı başta olmak üzere aldığımız 5’i altın, toplam 13 ödül, çalışmalarımızın memleketler arası arenada karşılık bulduğunu gösteriyor. Daha uygununu yapmak için motivasyonumuzu artırıyor” dedi.

İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA 2 GÜMÜŞ 2 BRONZ ÖDÜL

Zer, başarılı insan kaynakları uygulamaları ile The Stevie Awards for Great Employers’ta 4 mükafata layık görüldü. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen insan kaynakları ve eğitim ve gelişim alanlarında dünyanın en güzel patronlarının ödüllendirildiği The Stevie Awards for Great Employers ödül programında Zer, “Yılın İşvereni” kategorisinde bronz mükafata layık görülerek dünyanın en düzgünleri ortasında gösterildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.