Uma Thurmadan yazılı itiraf: Hayatımın en karanlık sırrı…

Paylaş

Pulp Fiction, Kill Bill serisi başta olmak üzere birçok unutulmaz filmde rol alan 51 yaşındaki Uma Thurman “Şimdiye kadarki hayatımın en karanlık sırrı” diye bir itirafta bulundu.

Paylaş

Thurman, henüz 20’li yaşlarındayken kendisinden yaşça çok büyük bir adamdan hamile kaldığını ve bebeğini aldırdığını söyledi. Thurman, Washington Post gazetesi için, ABD’nin Teksas eyaletinde çıkan ve büyük tartışmalara yol açan kürtaj yasasına göndermeler yapan bir makale kaleme aldı. 

Paylaş

O makalede de 20’li yaşlarının sonunda kazayla hamile kaldığını ve bebeğini aldırdığını ilk kez açıkladı.

Paylaş

“Bu sırrımı açığa vurmakla kazanabileceğim hiçbir şey yok, ama belki kaybedecek çok şeyim olabilir” diye yazan Uma Thurman “Kimsenin isteyerek kürtaj masasına yatmayacağını da…”

Paylaş

Ünlü oyuncu, bir yandan, yıllar önce verdiği bu kararın kendi içinde yarattığı boşluğu ortaya çıkarırken, bir yandan da kendilerini koruyamadıkları için utanç duyan kadınlara yol gösterici bir umut ışığı olabileceğini belirtti.

Paylaş

Uma Thurman makalesinde “Sizi temin ederim ki hiç kimse bilerek ve isteyerek kendini ameliyat masasında bulmaz” cümlesiyle bunun kolay bir karar olmadığını vurguladı.

Paylaş

Thurman makalesinde, 20’li yaşlarının sonundayken kendisinden yaşça çok büyük bir adamdan kazayla hamile kaldığını açıkladı. O dönemde ailesinden uzakta yaşadığını, yeni bir işe başlamak üzere olduğunu anlatan oyuncu “Ne yapacağımı bulabilmek için çok mücadele ettim. Bebeği doğurmak istedim, ama nasıl?” diye yazdı.

Paylaş

Uma Thurman kaleme aldığı makalede, konuyu ailesiyle görüştükten sonra o zor kararı verdiğini ve bebeği aldırdığını anlattı. O sırada hissettiklerini “çocuksu annelik fantezisi” olarak nitelendiren Thurman “Kariyerimin başındaydım, kendime ait düzenli bir evim bile yoktu” diye yazdı. Sonra da ailesiyle birlikte konuyu tartışarak hamileliği sonlandırmanın en doğru seçim olacağına karar verdiklerini ekledi satırlarına.

Paylaş

Her ne kadar kürtaj kararı almanın kendisini üzdüğünü belirtse de şimdi geriye dönüp baktığında bu tercihi yüzünden pişmanlık duymadığını da belirtti Thurman.

Uma Thurma hamile Kill Bill

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.