Şile’de duraktaki taksiciye akın: Anbean kameraya yansıdı!

Şile’de, 14 Ağustos Pazar günü sabaha karşı saat 03.30 sıralarında alkollü oldukları argüman edilen iki kişi, bilinmeyen bir nedenle taksi durağında nöbetçi Fazilet Örük’e saldırdı. Durumu fark eden arkadaşları yardım etmek için geldi. Sandalye ve demir sopalarla saldıran şüpheliler zahmetle olay yerinden uzaklaştırıldı.

KAFASINDA YARIKLAR OLUŞTU

Arkadaşları, darbedilen taksi sürücüsünü İstanbul Şile Devlet Hastanesi’ne götürdü. Başında yarıklar oluşan Örük, iş göremez raporu alırken, saldırganlar kısa mühlet içinde yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyet’teki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen 2 kuşkulu hür bırakıldı. Şüphelilerin hür bırakılmasına reaksiyon gösteren taksiciler polis karakolunun önünde, olayı protesto etti. 

“DAVACI OLMAMIZA KARŞIN HÜR KALDILAR”

Saldırganların ilçede esnaf olduğunu ve kendileriyle hiçbir hasımlığının olmadığını belirten Fazilet Örük, “Bu benim başıma geldi. Diğer bir arkadaşımızın da başına gelebilir. Adamlarla hiçbir sıkıntımız yok. O denli vurdular ki başımda dört adet dikiş var. Kollarım, sırtım her yerim mos mor. İş göremez raporu aldım. Ancak davacı olmamıza karşın ne yazık ki şahıslar özgür kaldı. Ağrıma gidiyor hiç sebep yokken sopalı demirli akına uğramak. Yapanların hür kalması adalet mi?” dedi.

SALDIRI ANLARI KAMERADA

Saldırı, taksi durağının güvenlik kameralarına da yansıdı. Manzaralarda, Fazilet Örük içeride uyuduğu sırada duyduğu sesler üzerine kapıya yöneliyor. 2 kişi de o sırada Fazilet Örük’ü darbetmeye başlıyor.

Daha sonra sandalye ve sopayla Örük’e saldırıyorlar. Etraftakiler de bir mühlet sonra taksi durağına gelerek hengameyi ayırmaya çalışıyor. Saldırganlardan biri ayırmaya çalışanlara da sopayla vuruyor.

Ardından saldırganlar zahmetle de olsa olay yerinden uzaklaştırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.