Oscar Hair Protez Saç Sonrası Değişime İnanamayacaksınız!

Saçlarınızın belirli yerlerinde açılma ya da kellik gibi bir sorununuz olduğunda bu durumu nasıl gizleyebileceğiniz konusunda çözüm arayışına girersiniz. Peruk takmak, saç ektirmek bu seçeneklerdendir. Ancak protez saç sizler için  çok daha doğal ve ameliyatsız bir alternatiftir. Tamamen kendi saçınız gibi görünen protez saçlar ile artık kendinize güveniniz daha da artacaktır.

Oscar Hair Protez Saç İle Gerçeğinden Farksız Saçlar!

Protez saç, laboratuar ortamında üretilir ve kişinin kafa ölçüsü alınarak hazırlanır. Tamamen doğal görünüme sahip olan protez saç özel bir solüsyon ile kafa derisine yapıştırıldığı için asla kayma yapmaz. Protez saç şişli tarafından sizlere en uygun saç modeli titizlikle hazırlanarak memnun kalmanız sağlanır. Protez saçın en önemli özelliği gerçek saç gibi görünmesidir. Peruk kullanımına göre oldukça profesyoneldir.

Peruklar saçınızdan her an düşebilir ve yapay oldukları da çok bellidir. Ancak protez kullandığınız takdirde asla kayma, çıkma gibi durumlar söz konusu olamaz. Protez saçınızla duşa girebilir, spor yapabilir ya da fön çektirebilirsiniz. Kafanıza yapışık şekilde olduğundan uzun yıllar kullanıma müsaittir. Sadece belirli aralıklarda bakım yaptırmanız gerekir.

Saç ektirme işlemine göre de daha rahattır ve sizi yormaz.  Daha sonra da isteğinize uygun şekilde kesimi yapılabilir. Protez saç fiyatları için https://www.oscarhairdesign.com/ sitesini inceleyebilir gerekli bilgiler için destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir