Metin Şen 23 yıllık evliliğini bitiren Aslı Şen’den ‘sendromlu’ paylaşım!


Fenerbahçe’nin efsanevi başkanı Ali Şen’in oğlu Metin Şen ve Aslı Şen’in geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. Sessizliğe bürünen Aslı Şen, son paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz aylarda umreye gitmişti. Arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir süre sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu. Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Şen, sosyal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… İlk ziyaretimde yaşadığım mucize ardından kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, şimdilerde Metin Şen ile boşanmasıyla gündeme geliyor.

Aslı Şen

Geçtiğimiz günlerde Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada 23 yıllık evliliklerini tek celsede noktalayan Aslı Şen ve Metin Şen, sessizliğe bürünmüştü. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaktan çekinen Aslı Şen, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Önceki gün bir organizasyonda boy gösteren Şen, “Pazartesi sendromu ancak bu şekilde atlatılabilirdi” ifadelerini kullandı. Takipçileri tarafından yakın takibe alınan Şen’in hem pazartesi hem de boşanma sendromunu iyi bir şekilde atlattığı görüldü.

Aslı Şen Instagram paylaşımı

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

Aslı Şen ve Metin Şen’in boşanacağına dair iddialar uzun süredir magazin gündeminin ana başlıklarından birini oluşturuyordu. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan çiftin yolun sonuna geldiği öğrenildi. 23 yıllık evliliklerini noktalama kararı alan çiftin, önceki gün Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. Boşanmanın ardından ilk kez konuşan Metin Şen “Az önce mahkemeden çıktık. Anlaşmalı olarak, kavgasız gürültüsüz boşandık. Nasıl 23 sene bize yakışan şekilde evli kaldıysak yine aynı şekilde boşandık” ifadelerini kullanırken Aslı Şen, sosyal medya hesaplarından soy ismini kızlık soyadı olan “Gümüşel” olarak değiştirdi.

Metin Şen ve Aslı Şen boşandı

ASLI ŞEN VE METİN ŞEN’DEN KÖTÜ HABER!

22 yıldır Metin Şen ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı iddia edildi. Bir süredir evlerini ayırdıkları öne sürülen ünlü çift sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu iddiaları güçlendirdi. Bu ayrılığa sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır küs olduğu eltisi Begüm Şen ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sinirlenen Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla tamamen bitirmek istediği iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen

Hakaret ya da bağırma şeklinde kavga etmek yerine birbirleriyle iletişimi kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi ayrı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu süre zarfında Fransa’nın gözde kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı Şen ve Metin Şen

ASLI ŞEN VE METİN ŞEN BARIŞIYOR MU?

Ayrılacaklarına kesin gözüyle bakılan ve birbirlerine imalarda bulunan çift, tüm bu yaşananlara rağmen evliliklerini kurtarmaya karar verdi. Çocuklarının etkilenmesini istemeyen ünlü çiftin, sömestr tatilinde ailece zaman geçirmek istedikleri ve evliliklerinin bitmemesi için uğraştıkları iddia edildi. 

Aslı Şen ve Metin Şen boşanmaktan vazgeçti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’den takipçilerine mesaj!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir