Mert Aydın sessizliğini bozdu! Sevgilisinden Merve Boluğur’a destek

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuştu. Çiftin ikinci evlilik yıl dönümlerine günler kala boşanma kararı almıştı. 2017’de yıllarını ayıran ikilinin ayrılığı, o dönem magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Son dönemlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Boluğur için sık sık “Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” gibi yorumlar yapılmıştı. Ünlü oyuncunun eski eşi Murat Dalkılıç da konuyla ilgili suskunluğunu bozmuştu.

“HANGİ HAKLA ‘BU KIZ DELİRDİ’ YAZIYORSUNUZ!”

Önceki gün bir açıklama yapan ünlü popçu, “Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla “Bu kız delirdi” etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum” demişti.

Dalkılıç, sözlerine; “Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum… Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar… Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım” şeklinde devam etmişti.

MERVE’DEN YANIT

Dalkılıç’ın paylaşımı, kısa sürede gündem olurken dikkat çeken bir açıklama da Merve Boluğur’dan gelmişti. Sosyal medya hesabında açıklama yapan Boluğur, şunları söylemişti:

Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca… Ya da erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor… Ya da içimden geldiği, kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftamalar… Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur… Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir.

SEVGİLİYE DESTEK

Eski eşlerin karşılıklı açıklamalarının ardından Boluğur’un bir süredir aşk yaşadığı aranjör sevgilisi Mert Aydın da sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Aydın, “Öncelikle Merve’nin yalnız olmadığını benim onun her koşulda yanında olduğumu herkesin bilmesini istiyorum. Biz Merve ile ilişkimize gölge düşürecek bir olayın içinde olmadan mutluluğumuzu devam ettiriyoruz. Bir genç kadın hakkında yorumlar yapılırken herkesin empati kurarak çok dikkatli olmasını rica ediyorum.” diyerek sevgilisine destek verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.