MasterChef Türkiyeye veda eden isim belli oldu

Paylaş

Şef Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri olduğu MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

Paylaş

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında ilk eleme adayı Mustafa oldu.

Paylaş

Oylama sonrasında belirlenen ikinci eleme adayı ise Sergen oldu.

Paylaş

İkinci dokunulmazlık oyunu yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Kazanan mavi takım olurken kaybeden kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi.

Paylaş

Kazanan Tahsin, üçüncü eleme adayı olarak Emre’yi potaya gönderdi. Oylamada adı en çok yazılan Hamza ise dördüncü eleme adayı oldu.

Paylaş

MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyunu kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eren, takım arkadaşları arasından seçtiği Hasan, beşinci eleme adayı oldu.

Paylaş

Takım oylamasında adı en çok yazılan Burcu ise haftanın altıncı eleme adayı oldu. MasterChef Türkiye’de bu hafta elemeye kalan Burcu, Hasan, Hamza, Emre, Sergen ve Mustafa, eleme gecesinde karşı karşıya geldi.

Paylaş

Eleme gecesinin ilk etabının tamamlanmasıyla birlikte şefler tadım yaptı ve sıra en başarılı üç tabak için karar aşamasına geldi. İlk turda en başarılı tabakları yapan Burcu, Sergen ve Hasan MasterChef’te kalmayı garantiledi.

Paylaş

Hamza, Emre ve Mustafa ise ikinci turda yeniden tezgah başına geçti.

Paylaş

Yarışmacılardan ise Danilo Zanna’nın tarifiyle arancino yemeği yapmaları istendi. Verilen sürede ellerinden geleni yapan yarışmacılar, sunumlarını gerçekleştirdi.

HAMZA VEDA ETTİ

Paylaş

HAMZA VEDA ETTİ

Şeflerin tadımı ardından MasterChef’te son ikiye Hamza ve Emre kaldı. Şeflerin ortak kararıyla bu hafta elenen yarışmacı Hamza oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.