Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (27 Ağustos 2021)

'GÖZÜNÜ KIRPMANA BİLE AŞIĞIM'

Paylaş

‘GÖZÜNÜ KIRPMANA BİLE AŞIĞIM’

Merve Özbey, Şubat 2020’de Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu. 6 ay önce de kızı Elif Özüm’ü dünyaya getirmişti. Popçu, dün eşi ile sarmaş dolaş fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaştı. Altına “Sevmek şekilden şekile girmektir. Nefes alışından gözünü kırpmana kadar aşığım” yazdı.

İSTİKAMET KAZ DAĞLARI

Paylaş

İSTİKAMET KAZ DAĞLARI

Beste Kökdemir yaz başından beri kiraladığı karavan ile tatil yapıyordu. Ege’yi köşe bucak gezen oyuncu karavan hayatını çok sevdi. Bir süre daha doğa ile yaşamaya karar veren Beste’nin yeni durağı; Kaz Dağları. Ardından da arkadaşları ile Karadeniz turuna çıkacak.

EN TATLI UYKU

Paylaş

EN TATLI UYKU

İbrahim Büyükak 28 Haziran’da oğlu Aslan Oktay’ı kucağına almıştı. Çeşme’de tatil yapan oyuncu, oğlunun üzerine titriyor, her şeyi ile ilgileniyor. Dün bebeğini uyuturken kendisi de şekerleme yaptı.

YENİ ŞARKI YENİ İMAJ

Paylaş

YENİ ŞARKI YENİ İMAJ

Sibel Can, söz ve müziği Tarkan’a ait ‘Adı Elveda Olsun’ adlı single’ını bugün sevenlerinin beğenisine sunuyor. Yeni şarkısı için imaj değiştirip saçlarını kestiren Sibel Can, Aytekin Yalçın’a özel pozlar verdi. Sibel parçayı 29 Ağustos’ta Harbiye’de vereceği konserde de seslendirecek.

5 dakikada magazin turu ünlüler posta magazin

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.