Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (18 Eylül 2021)

SÜRPRiZ KONUK!

Paylaş

SÜRPRiZ KONUK!

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, sunuculuğunu Eser Yenenler’in yaptığı ‘Çok Güzel Hareketler 2’ her pazartesi akşamı Kanal D’de. 91’inci bölüme Demet Özdemir konuk oluyor. Oyuncu, skeçlerden birinde rol alacak ve izleyicileri kahkahaya boğacak.

HEYECAN DORUKTA

Paylaş

HEYECAN DORUKTA

Kaan Urgancıoğlu (Savcı Ilgaz) ile Pınar Deniz’in (Avukat Ceylin) başrollerini paylaştığı, Kanal D’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘Yargı’, 19 Eylül Pazar akşamı başlıyor. İlk bölümün tanıtım sahneleri büyük ilgi çekti. Senaryosuna Sema Ergenekon’un imza attığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Uğur Polat, Hüseyin Avni Danyal, Özlem Çakar, Zeynep Atılgan gibi isimler var.

‘DUYGULARIMIZ BİRBİRİNE KARIŞTI’

Paylaş

‘DUYGULARIMIZ BİRBİRİNE KARIŞTI’

31 Ağustos’ta hayatını kaybeden Ferhan Şensoy’un kızı Derya Şensoy ilk kez konuştu. “Babamın ölümünden 5 gün sonra ablam Ferhan doğum yaptı. Bebeğimiz Pera yüzümüzü güldürdü. Duygularımız birbirine karıştı. Pera ile hayata yeniden tutunmaya çalışıyoruz” dedi.

AİLEYE GİRMİŞ

Paylaş

AİLEYE GİRMİŞ

Merve Oflaz, 2020 yazında Allan Hakko ile aşk yaşamaya başlamıştı. Önceki gün köpeği ile Bebek’te yürüyüş yapan oyuncunun, Allan Hakko’nun babası Jeff Hakko ile tanıştığı söylendi. Merve özel hayatına dair açıklama yapmak istemedi.

Ali KESER

Magazin turu Demet Özdemir Kaan Urgancıoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir