Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (13 Eylül 2021)

ZEKİ MÜREN SELAMI

Paylaş

ZEKİ MÜREN SELAMI

İrem Derici, bu yıl 90. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 30 bin kişinin katıldığı bir konser verdi. Yıllar önce sanat güneşi Zeki Müren’in, İzmir’e pankartla girişinden esinlenen Derici sahneye üzerinde ‘Canım Ege’me saygımla geldim’ yazılı bir dövizle çıktı. Dakikalarca alkış alan şarkıcı birbirinden enerjik şarkıları ve esprileriyle İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

BEKLEMEK YORDU

Paylaş

BEKLEMEK YORDU

Seda Üren iş görüşmesi için geldiği Nişantaşı’nda sokakta otururken görüntülendi! Vale noktasında otomobilini bekleyen şarkıcı “Çok uzun sürdü. Yoruldum. Burayı boş buldum, oturdum. Ne yapayım?” diyerek güldü. Seda Üren yakında çıkacak şarkısının da müjdesini verdi.

Ali KESER

‘SENARYO YAZIYORUM’

Paylaş

‘SENARYO YAZIYORUM’

‘Yasak Elma’da oynayan Eda Ece “Birçok oyuncu şarkı söylüyor. Albüm yapıyor. Sizin böyle bir düşünceniz var mı?” sorusuna cevap verdi. Ece “Ben şarkı söyleyemiyorum ama senaryo yazıyorum. Yazdığım birkaç tane komedi var. Bunları hayata geçireceğim” dedi.

Ali KESER

ÖNCE EĞİTİM

Paylaş

ÖNCE EĞİTİM

Dokuz çocuk sahibi olan iş insanı ve türkücü İzzet Yıldızhan’ın, oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe’ye yaz döneminde İzmir’deki otelinde görev verdiği ortaya çıkmıştı. Yıldızhan “Okullar açılınca oğullarımın işlerine son verdim. Okullar kapanınca yeniden işe alacağım. Şimdi eğitim zamanı. Hayatımda çocuklarımın eğitimi her şeyden önce gelir” dedi.

Ali KESER

‘ÇOCUKLAR ŞİMDİ MUTLU’

Paylaş

‘ÇOCUKLAR ŞİMDİ MUTLU’

Beş çocuk annesi Ayşe Kucuroğlu, evde ailesi ile geçirdiği pandemi sürecini, bu dönemde yaşadıkları zorlukları ve yeni normaldeki yüz yüze eğitim süreciyle ilgili görüşlerini Mag dergisine anlattı. Kucuroğlu “Hepimiz bu süreçte çok bunaldık ve yorulduk. Kendi çocuklarımdan da gözlemlediğim gibi yeni döneme çok hazırız. Çocuklarımız, alınan önlemlerle okula dönmeyi, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuşmayı dört gözle bekledi. Şimdi hepsi çok mutlu” dedi.

10 YILDIR OYNUYORLAR

Paylaş

10 YILDIR OYNUYORLAR

Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’nin rol aldığı ‘Seninle Evlenir miyim?’ oyunu, önceki akşam Trump Sahne’de 10. yılına merhaba dedi. Haldun Dormen süpervizörlüğünde, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği oyunda Yosi Mizrahi ve Şebnem Özinal, iki saat boyunca gösterdikleri başarılı performanslarıyla ayakta alkışlandı.

Magazin turu Ayşe Kucuroğlu magazin haberleri İrem Derici

kocaeli avukat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.