Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (11 Eylül 2021)

DARISI BAŞINIZA

Paylaş

DARISI BAŞINIZA

Ebru Şahin ve sevgilisi Cedi Osman bu yaz düğünden düğüne koştu. Çift önceki akşam da Fenerbahçeli basketbolcu Melih Mahmutoğlu ve Fenerbahçe voleybol takımının yıldızlarından Damla Çakıroğlu’nun düğünündeydi. Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de yapılan düğüne Ebru Şahin ve Cedi Osman siyahlar içinde katıldı. Düğüne katılan davetliler ‘Darısı başınıza’ dileğinde bulundu.

FİNALDE BULUŞTULAR

Paylaş

FİNALDE BULUŞTULAR

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde önceki akşam Haluk Levent ve Melek Mosso sevenleriyle buluştu. Art arda sahneye çıkan ikili finalde buluştu. Haluk Levent ‘Zülüf’ şarkısını Mosso ile birlikte seslendirdi.

DÜĞÜN EKİMDE

Paylaş

DÜĞÜN EKİMDE

Oyuncu Vildan Atasever, 1 yıldır birlikte olduğu şarkıcı Mehmet Erdem ile önceki gün aile arasında evlendi. Taksim’de bir otelde gerçekleşen nikah törenine sınırlı sayıda davetli katıldı. Vildan Atasever 3’üncü, Mehmet Erdem ise ilk evliliğini yaptı. Vildan Atasever, tasarımcı Arzu Ayar’ın hazırladığı sade bir gelinlik giydi. Çift ekim ayında dostlarının katılacağı düğün için de hazırlıklara devam ediyor.

KEYİFLER YERİNDE

Paylaş

KEYİFLER YERİNDE

Ali Atay, önceki gün eşi Hazal Kaya ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. 6 yıl aradan sonra ‘Leyla İle Mecnun’ dizisiyle tekrar sevenleriyle buluşan Atay’ın keyfi yerindeydi. Hazal Kaya ile mağazaları gezdiler. Sonrasında Morini’de oturdular. Çıkışta muhabirlerin isteğini kırmayıp objektiflere poz verdiler.

Ebru Şahin Cedi Osman magazin turu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.