Hakan Ural canlı yayında çıldırdı: Bu adam sapık

Hakan Ural canlı yayında çıldırdı: Bu adam sapık
Hakan Ural canlı yayında çıldırdı: Bu adam sapık

Paylaş

Kayseri’de meydana gelen olayda bir kargo şirketinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Erkan T., maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırarak, gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdı.

Paylaş

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından ifade veren kargo çalışanı “Bu videoları çekerek internet fenomeni ve para kazanmak istiyordum” dedi.

“İNANILMAZ BİR ŞEY”

Kanal D ekranında Neler Oluyor Hayatta isimli programda sunuculuk yapan Hakan Ural ise, falaka görüntüleri çıkan kargo çalışanına canlı yayında ateş püskürdü.

Paylaş

Sinirinden yerinden kalkarak konuşan Ural, Erkan T.’nin iki çocuk babası olmasına vurgu yaparak “İnanılmaz bir şey. O çocuklar ona baba diyor. Bunun suç olduğunu bilmeye bilmeye herkesi öldürürsün, katledersin. Dalga geçiyor fenomen olacağım diye, adam sapık” dedi.

Paylaş

Kayseri’de para karşılığı anlaştığı maddi durumu olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargo çalışanı gündeme oturdu.

Paylaş

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında yorumcumuz Hakan Ural yaşananlara tepki gösterdi.

“FENOMENLİK İÇİN YAPTIM”

Paylaş

“FENOMENLİK İÇİN YAPTIM”

“Para karşılığı” falaka olayında ortaya çıkan eziyet görüntülerinin ardından kargo çalışanı gözaltına alındı. Kimsenin şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.

Paylaş

İfadesinde ise evli ve 2 çocuğu olduğunu belirterek “Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanıştım. Kimseye zorla bir şey yapmadım. Suç olabileceğini düşünmedim” dedi.

“FALAKAYA YATIRACAĞIM DER GÖZÜNÜ BAĞLAR KESER”

Paylaş

“FALAKAYA YATIRACAĞIM DER GÖZÜNÜ BAĞLAR KESER”

Yaşananların ardından Hakan Ural canlı yayında ateş püskürdü. “Çocukları ona bir de baba diyor, dalga geçiyor fenomen olacağım diye, ileride ailesine zarar vermeyeceği ne malum, adam falaka atacağım der gözünü bağlar keser seni” dedi.

Paylaş

“KARIM BANA ‘SENİ BAĞLAYACAĞIM’ DESE HAYIRDIR DERİM”

Sinirlerine hakim olamayan Hakan Ural, sözlerine şöyle devam etti: “Kızım sen bu adamı ne tanıyorsun, adam falaka atacağım der gözünü bağlar keser seni.

Paylaş

Karım bana dese ‘seni bağlayacağım’ hayırdır derim. Beni doğrasan ben bağlı bağlı nasıl kurtulacağım. O an duygusu patlar, hazır gelmişken bunu doğrayayım der.”

kayseri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*