Hakan Baş itiraf etti: Bensu ile çalkantılı bir dönemdeyiz

Paylaş

Oyuncu Bensu Soral 29 Eylül 2018’de 3 yıllık sevgilisi iş insanı Hakan Baş ile nikâh masasına oturmuştu.

Paylaş

Çiftin, Four Seasons Otel’de gerçekleşen düğününe 500 davetli katılmıştı. Çift, dillere destan bir şekilde dünya evine girmişti.

ÇOCUK KRİZİ İDDİASI

Paylaş

ÇOCUK KRİZİ İDDİASI

Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

SOSYAL MEDYA FENOMENİYLE EĞLENDİ

Paylaş

SOSYAL MEDYA FENOMENİYLE EĞLENDİ

Hakan Baş’ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine magazin programı ‘Söylemezsem Olmaz’da, ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı.

Paylaş

Ünlü çift ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yayınlamışlardı.İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, “Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” ifadeleri yer almıştı. Bu açıklamanın üstüne Baş, ‘Söylemezsem Olmaz’a konuştu.

Paylaş

“1 AYDIR ÇALKANTILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ”

İş insanı, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru…”

Paylaş

“TOPARLANMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ”

“Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Paylaş

Öte yandan adının karıştığı iddiaları yalanlayan Mina Ceran da sosyal medyadan açıklama yaptı.

Paylaş

“Son günlerde gündemi meşgul eden tamamen asılsız haberlerin karşısında sessizliğimi koruma sebebim; ilgili haberlerde bahsi geçen diğer şahıslara ve kendime olan saygımdandır”

Paylaş

konuyla ilgili gerekli açıklamayı diğer şahıslar zaten yaptılar… Ancak özellikle dün ve bugün çıkan bazı haberler konuyu çok farklı boyutlara taşımış olup, şahsım tarafından müdahaleyi gerektirecek konuma getirmiştir.

Paylaş

“Ayakları üzerinde duran genç bir kadın olarak, kendi emeğimle yerleştirdiğim ve kardeşimle beraber yaşadığım evim için yapılan yakıştırmaları üzülerek takip ettim.”

Paylaş

“Genç bir kadının kendi parasını kazanıp, kendi evine kimseden destek görmeden yerleşmesini kabul etmek bu kadar mı zor?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.