Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Yengeç, Akrep…

Paylaş

KOÇ: Sıra dışı konular ilginizi çekecek ama sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Elinizden istemediğiniz bir para çıkabilir. Detaylar canınızı sıkabilir.

Paylaş

BOĞA: Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara hareket kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için mola verip her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

Paylaş

İKİZLER: İş yerindeki kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Ama onların sizi etkilemeleri epey güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

Paylaş

YENGEÇ: Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini önemseyin. Bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz.

Paylaş

ASLAN: Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içindesiniz ama son sözü siz söylemek istiyorsunuz. Kendinizi zorlamayın.

Paylaş

BAŞAK: Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı işler yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı fazla zorluyorsunuz. Bu da bazen gerçeklerden kaçmanıza neden oluyor. Yeteneklerinizi kullanın.

Paylaş

TERAZİ: İşinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyona ihtiyacınız var. Kalabalık ortamlarda çevrenizden kopabilir, birçok arkadaşınızın sizi uzaktan izlemesine neden olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız.

Paylaş

AKREP: Maddi konulardaki sıkıntıların bir süre devam etme ihtimaline rağmen sınırlarını zorluyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız bazı olumsuzlukları artık unutmalısınız.

Paylaş

YAY: Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız farklı dallarda da çalışmalısınız.

OĞLAK: Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bu bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları inceleyen kişiler de hata yapabilir. Araştırmaya yönelik çalışmalı ve doğru yolu bulmalısınız.

Paylaş

KOVA: Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız nedeniyle bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Dinginliğinize önem vermelisiniz.

Paylaş

BALIK: Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Bugün planladığınız birçok işin listesini yapın ve aceleye getirmeden tüm işlerinizi toparlayın.

burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.