Gökhan Çıra, eski eşi Selin Ciğercinin sözleri hakkında konuştu

Paylaş

Futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, sürpriz bir kararla iki yıllık evliliklerini noktalamıştı.

Paylaş

İkili, 10 Eylül cuma günü Beykoz Adliyesi’nde görülen dava sonrası boşanmıştı.

Paylaş

Çiftin, çeşitli konularda yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldığı ifade edilmişti.

Paylaş

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yapmış ve “Biz birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz” demişlerdi.

Paylaş

Sürpriz boşanma kararının ardından Selin Ciğerci, Tv 8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına bağlanarak olayların perde arkasını anlatmıştı. Ünlü isim, “Sabah ‘Günaydın aşkım diye mesajlaştık, akşamına boşanma kararı aldık. Biz sabah kalkıyoruz, aynı yerde iş yerindeyiz, akşam aynı evdeyiz… Gün içinde işle ilgili bir şey oluyor, birikiyor… Böyle tatsızlıklar insan hayatında oluyor. İlk boşanan da ben değilim. Şunu söyleyebilirim mutlu bir şekilde evlenmiştim, mutlu bir şekilde ayrıldım. Gökhan biraz agresif bir adam. Sorumluluklar büyüyünce daha gergin olabiliyor. Bu da ilişkimize yansıdı” ifadelerini kullanmıştı.

Paylaş

Tüm bu yaşananların ardından Gökhan Çıra önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Selin Ciğerci ile boşandıktan sonra kendisine yeni bir hayat kuran Çıra, dostlarıyla yemek yedi.

Paylaş

Milliyet’te yer alan habere göre; evliliklerini dostça bitirdiklerini söyleyen Gökhan Çıra, şöyle konuştu:

Güzel bir evlilik yaşadık fakat son dönemde anlaşamadığımızı fark ettik. Birbirimizi daha fazla yıpratmamak için de boşanma kararı aldık. Selin’in yeri bende her zaman ayrıdır. İşlerimizi ortak bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz..

Paylaş

Bu işler kısmet işleri. Ben de yeniden evlenebilirim, aşık olabilirim hayatın ne getireceğini bilemeyiz.

Paylaş

Selin’le de yeniden anlaşıp evlenebiliriz yaşayıp göreceğiz.

NE DEMİŞTİ?

Paylaş

NE DEMİŞTİ?

Selin Ciğerci, “Tekrar evlenir misiniz?”sorusuna; “Olabilir, neden olmasın? Tekrar evlenebilirim, Gökhan’la da barışabilirim. Allah herkese her şeyin hayırlısını versin” demişti.

boşanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.