Gökçe Bahadır, iki aylık sessizliğini bozdu

Paylaş

Son olarak 2018 yılında final yapan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde canlandırdığı ‘Oya’ karakteri ile dikkat çeken Gökçe Bahadır, geçtiğimiz sezon ‘Menajerimi Ara’ dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Paylaş

Gökçe Bahadır bu arada boş durmadı, ‘Kendi Yolumda’ isimli sinema filminin yanı sıra Netflix için çekilen ‘Kulüp’ isimli dizide yer aldı.

Paylaş

Yeni sezonda Fox TV’nin yeni dizisi ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ ile izleyiciyle buluşmak için gün sayan Gökçe Bahadır sosyal medyadaki sessizliğini bu fotoğrafla bozdu.

Paylaş

1.4 milyon takipçisinin bulunduğu instagram hesabından en son geçtiğimiz Temmuz ayında fotoğraf paylaştığı görünen ünlü oyuncu, son paylaşımıyla takipçileriyle özlem giderdi.

Paylaş

‘Evlilik Hakkında Herşey’ dizisinde Gökçe Bahadır’a Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Paylaş

‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisi BBC yapımı olan The Split’in yerli uyarlaması olarak hazırlandı.

Paylaş

Boşanma avukatı olan kardeşlerin hikayesi olan dizide aslında evliliklerin ardından yaşanan boşanmaların kirli yüzü ifşa edilecek.

Paylaş

Dizi 21 Eylül Salı akşamı izleyici ile buluşacak.

Paylaş

Paylaş

Paylaş

Paylaş

dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.