Esra Kazancıbaşından vefat eden eşi Rasim Öztekine duygusal…

Paylaş

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi nedeniyle 8 Mart’ta hayatını kaybetmişti. 62 yaşında vefat eden Öztekin’in ölümü Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Usta oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, Instagram hesabından yayınladığı duygusal bir mesaj ile evliliklerinin 16’ncı yılını kutladı.

'HANİ 16'NCI YILIMIZI O ŞİRİN KOYDA KUTLAYACAKTIK?'

Paylaş

‘HANİ 16’NCI YILIMIZI O ŞİRİN KOYDA KUTLAYACAKTIK?’

Rasim Öztekin ile nikah fotoğraflarını yayınlayan Kazancıbaşı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Hani, 16’ncı yılımızı Ege’nin mavisi ile zeytin ağaçlarının buluştuğu o şirin koyda kutlayacaktık?”

'HANİ BİRLİKTE YAŞLANACAKTIK?'

Paylaş

‘HANİ BİRLİKTE YAŞLANACAKTIK?’

“Hani orta yaştan, yaşlılığa doğru uzanan yolda dün olduğu gibi bugün de yarın da ‘Hastalıkta sağlıkta…’ diyerek birbirimizin ellerini hiç bırakmayacaktık? Hani birlikte yaşlanacaktık? Hani deniz kenarında bütün gün mayonla dolaşacağın ve minik bahçesini hortumla sulayabileceğin bir evimiz olacaktı?”

Paylaş

“Şimdi ne sen varsın, ne hayallerimiz, ne de her evlilik yıl dönümümüzde yolladığın kıpkırmızı veya pespembe güllerin… Bu evlilik yıl dönümümüzde gözlerine değil, gökyüzüne bakarak sevgimi fısıldayacağım.”

Paylaş

“İyi ki birbirimize eş, yoldaş, sırdaş, dost, sevgili ve hayat arkadaşı olduk. Yaşamdaki onurlu, omurgalı duruşuna, dürüstlüğüne, hayata hep olumlu yönüyle bakışına, zekana, neşene, iyi ve tertemiz yüreğine hayran olduğum, Rasim’im, tontişim, seni çok seviyorum. O gün hastanede hastabakıcının teslim ettiği alyansın parmağımda, büyük sevdan ise kalbimde… Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, aşkım.”

posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.