Çıplak pozlarını satan Bella Thorne sınır tanımıyor

Paylaş

Müstehcen sitede çıplak fotoğraflarını satan Bella Thorne 24 saatte 1 milyon dolar kazanmıştı.

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Benjamin Mascolo, nişanlısı Bella Thorne’un yatakta çırılçıplak pozlarını instagram hesabından paylaşmıştı.

Paylaş

Bella Thorne bu kez küvette bornozlu pozlarını paylaştı.

Paylaş

Özel hayatı ve iddialı paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu akıl ve ruh sağlığını korumak için yaptıklarını açıkladı.

Paylaş

Thorne açıklamasında “Akıl sağlığına ve kişisel bakıma öncelik vermek her zaman kolay değil, bazen gerçekten zor ama kendime bunun ne kadar önemli olduğunu hatırlatıp duruyorum” dedi.

Paylaş

Bella Thorne kendisini iyi hissetmek için yaptıklarını şöyle sıraladı:

1- Kendimi yansıtıyorum

2- Güneş + köpeklerim her zaman günümü aydınlatır ve beni mutlu eder.

3- Aynaya bakıp kendime “kötü bir k..taksın ve aklına koyduğun her şeyi yapabilirsiniz” diyorum.

4- Bazen uykuya dalmadan önce her şeyin mükemmel olduğuna seviniyorum.”

Paylaş

YATAK POZLARINI PAYLAŞTI

Paylaş

YATAK POZLARINI PAYLAŞTI

Amerikalı oyuncu Bella Thorne, bir süredir birliktelik yaşadığı şarkıcı Benjamin Mascolo ile evlilik yolunda ilerliyor. İkiliden Mascolo, nişanlısı Bella Thorne’un yatak pozlarını paylaşmıştı.

Paylaş

Disney kanalının şöhrete kavuşturduğu genç kuşak yıldızlardan olan Bella Thorne, bir süredir aşk yaşadığı İtalyan şarkıcı Benjamin Mascolo ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Mascolo’nun evlenme teklifine “Evet” yanıtını veren Thorne de şarkıcıya nişan yüzüğü almış ve striptizcilerin yer aldığı bir nişan töreniyle kutlama yapmışlardı.

Paylaş

Mascolo sevgilisinin çıplak şekilde uyurken ki hallerini çekerek sosyal medyada yayınladı ve fotoğraflara da şu notu düştü:

Paylaş

“Bu sabah nefes kesen güzelliğinle uyandım. Sen sanat eserisin, fotoğraf makinemi alıp bu anıları yaratmam gerekiyordu. Sen benim favori oyuncumsun ve bu bizim kendi hayat filmimiz. Bana her gün ilham verdiğin için teşekkür ederim, seni seviyorum.”

Paylaş

Thorne da bu fotoğrafları kendi sayfasında paylaşıp sevgilisine “Seni çok seviyorum, neden bu kadar yeteneklisin?” dedi.

Paylaş

çıplak fotoğraf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.