Ayşecan Tatari o yorumlara sert çıktı

Paylaş

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Tatari, bu konudaki deneyimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak takipçilerinin merak ettiklerini yanıtladı.

Paylaş

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ayşecan Tatari, bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu yanıt verdi ve şunları söyledi:

'BEN BU HALİMDEN MEMNUNUM'

Paylaş

‘BEN BU HALİMDEN MEMNUNUM’

“Sizi biraz bakımlı mi görsek, cildiniz ne kadar bakımsız vs. bir sürü soru var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ben bu halimden memnunum. Bu ara böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim. Yarın canım ister biraz daha bakarım belki kendime.”

Paylaş

“11 ay önce doğum yaptım, uzun bir süre gibi geliyor ama değil aslında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi için. Ben aynaya baktığımda gördüğümden de memnunum ama yine de birilerine böyle yorumlar yapmadan iki kere düşünün.”

Paylaş

Tatari, bir takipçisinin “Anneliğe dair en sevdiğiniz şey ne?” sorusuna da “Ben anda kalmayı meditasyon yapmayı falan hep çok bulmuşumdur. Nefesimi izlemeye kalksam birkaç dakika sonra bakıyorum bambaşka yerlerdeyim. İçimi yavaşlatamam kolay kolay. Müjgan doğduğundan beri yapabiliyorum bunu. Onun nefesiyle, elinin hareketleriyle, oynadığı oyunla o anda kalabiliyorum çoğu zaman. Çapam o benim” şeklinde yanıt verdi.

Paylaş

Birkaç ay önce noter işlerini halletmek için evden çıkan 32 yaşındaki oyuncu, “Kızımla ilk kez ayrıldık” demişti. Bebeğinin doğumuyla değişen hayatını anlatan Ayşecan Tatari, şu ifadeleri kullanmıştı:

Paylaş

“Akşamları çalıştığım bir işim olduğunu, Müjgan’ı bırakma fikrinin bile nefesimi sıkıştırdığını, onunla olmayla kıyaslayınca çok sevdiğim mesleğimin bile önemsiz görüneceğini ve bütün bu işlerin nasıl bir dengeye oturacağını hiç düşünmemiştim.. Doğurduğumdan beri hep düşünüyorum; ‘Şimdi herkes çocuğunu benim Müjgan’ı sevdiğim kadar mı seviyor?’ diye. Ne çok sevgi var demek şu dünyada!”

ayşecan tatari posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir