Avukat eşten Mahsun Kırmızıgül’e ihanet faturası! Akaryakıt parası bile var

Avukat eski eşi Ece Binay tarafından açılan boşanma davasında tek celsede evliliği biten Mahsun Kırmızıgül’ün boşanma sırasında servet bedelinde tazminat ödediği argüman edildi. Evli olduğu sırada öbür bir bayanla samimi imgeleri ortaya çıkan Mahsun kırmızıgül’ü eşi Ece Binay affetmedi. Tek celsede boşanan Binay, tarihi tazminat ve nafaka ile gündeme bomba üzere düştü. Argümanlara nazaran Kırmızıgül, eski eşi Ece Binay’a 3 milyon tazminat, 80 bin lira nafaka ve 5 yıllık akaryakıt parasını ödeyecek. İşte okurken şoke olacağınız davanın ayrıntıları.

MAHSUN KIRMIZIGÜL’E TARİHİ TAZMİNAT

İşte Günaydın’dan Bülent Cankurt’un köşesine taşıdığı boşanma davasının ayrıntıları şaşkınlığa uğrattı. Cankurt, Mahsun Kırmızıgül ve eski eşi Ece Binay’ın boşanmasına ait şunları kaleme aldı:

“Mahsun Kırmızgül’ün martta genç bir bayanla samimi bir görüntüsü toplumsal medyaya düşmüş; ayına da 6 yıllık avukat eşi Ece Binay ile tek celsede boşanmışlardı.

Boşanmanın bu nedenle gerçekleştiği sav edilse de, Kırmızıgül ihanet argümanlarıyla ilgili soruları karşılıksız bırakmıştı. Lakin ikili yakın bir kaynaktan, mutabakatlı boşanma davası açan Ece Binay’ın aldıklarını duyunca, ortada kesin bir aldatma durumu var diye düşündüm!

52 MİLYON LİRA TAZMİNAT, 80 BİN LİRA NAFAKA

Şimdi aşağıda sıralayacağım boşanma tazminatını okuyunca eminim siz de tıpkı şeyi düşüneceksiniz. Kırmızıgül, Binay’a tam 3 milyon dolar (Güncel kurla yaklaşık 52 milyon lira) tazminat vermiş. Ayrıyeten oturdukları villayı ve altındaki lüks cipi de eşine bırakmış. Daha bitmedi! Her ay 80 bin lira da nafaka verecekmiş.

5 YIL AKARYAKIT PARASI ÖDEYECEK

Bunlar yetmezmiş üzere verdiği lüks cipin 5 yıl boyunca akaryakıt parasını da ödeyecekmiş. Her şey bir tarafa boşanma tazminatı olarak akaryakıt parası alanı da birinci defa duyuyorum. Mahsun Kırmızgül’ün bu kadar ağır koşulları kabul ettiğine nazaran, eşine karşı çok büyük bir hata işlediği kesin!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.