5 dakikada dünyadan magazin haberleri (19 Eylül 2021)

KİTAP YAZDI

Paylaş

KİTAP YAZDI

ABD’li model Emily Ratajkowski (30) kitap yazdı. ‘My Body’ (Bedenim) isimli kitapta kadın bedeni, feminizm, cinsellik, güç, erkeklerin kadınlara davranışları ve kadınların bu davranışları kabullenmesi üzerine yazdığı makaleler yer alıyor. Kitap, 18 dolardan ön satışa çıktı.

BOND BEREKETİ

Paylaş

BOND BEREKETİ

Kübalı oyuncu Ana de Armas (33), Bond filminde oynadıktan sonra markaları peşine düşürdü. Filmin vizyona girmesine günler kala ABD merkezli mücevher otoritesi ‘Natural Diamond Council’ın marka elçisi olduğu açıklandı. Tanıtım videosu yayınlandı.

BABA-KIZ HEYECANI

Paylaş

BABA-KIZ HEYECANI

Kübalı oyuncu Ana de Armas (33), Bond filminde oynadıktan sonra markaları peşine düşürdü. Filmin vizyona girmesine günler kala ABD merkezli mücevher otoritesi ‘Natural Diamond Council’ın marka elçisi olduğu açıklandı. Tanıtım videosu yayınlandı.İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias (46) uzun zaman sonra yeni bir albüm çıkardı. Yeni şarkılarını sosyal medyadan paylaşırken 1.5 yaşındaki kızı Mary’nin heyecanına nasıl ortak olduğunu gösterdi. Iglesias’ın 20 yıldır birlikte olduğu Rus tenisçi Anna Kournikova’dan (40) üç çocuğu var.

5 dakikada dünyadan magazin posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.