2022 Tarım Kredi Market indirimi ne vakit başlayacak? Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde hangi eserler indirime girecek?

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim eserinde indirim hareketliliği başladı. 1.400 markette etiketler değiştirildi.

2022 TARIM KREDİ MARKET İNDİRİMİ NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim eserinde 15 Ağustos Pazartesi günü prestijiyle indirimli fiyat uygulaması başlayacak.

TARIM KREDİ KOOPERATİF MARKETLERİNDE HANGİ ESERLER İNDİRİME GİRECEK?

Söz konusu marketlerde, makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, tavuk eserleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi fiyatlarında indirime gidilecek.

Et eserlerinde de Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek eserler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde acilen, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının akabinde paketli olarak en kısa müddette indirimli biçimde satışa sunulacak. Et eserlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu daha sonra yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.